12
Przystanek: MONIUSZKI
Kurs w stronę: ALEJA WP 4 PĘTLA
Kierunek: 1, kliknij aby zmienić kierunek jazdy
Kierunek 2
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2024
Miejski Zakład Komunikacji w Nysie sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 59, 48-303 Nysa
Dyspozytor: 77 433 27 62
Kursy w dni robocze:
05:26
06:37
08:11
11:55
13:07
14:27
15:46
Legenda:
S - Kurs przez Sudecką
A - Kurs do Zajezdni (Piłsudskiego 59)
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.
Opcje:
Drukuj tabliczkę
|
Powrót na stronę główną
|
Zobacz szczegóły przystanku
Przystanki na linii:
IŁAWA PĘTLA
MORÓW
KOPERNIKI SZKOŁA
KOPERNIKI PĘTLA
KOPERNIKI
SIESTRZECHOWICE PĘTLA
SIESTRZECHOWICE SKRZYŻOWANIE
SIESTRZECHOWICE AKWA
BIAŁA NYSKA BUKOWA
ORZESZKOWEJ
MICKIEWICZA TRANSBUD
MICKIEWICZA STĘCZYŃSKIEGO
MICKIEWICZA SIENKIEWICZA
MICKIEWICZA SKRZYŻOWANIE
MONIUSZKI
SZOPENA ŚW. PIOTRA
PIASTOWSKA HOTEL
KOLEJOWA
BRAMY GRODKOWSKIEJ
ALEJA WP 1
ALEJA WP 2
ALEJA WP 3
ALEJA WP 4 PĘTLA