<<

Linia Nocna i linia

 

Miejski Zakład Komunikacji w Nysie sp. z o.o. informuje, że od lipca wznowione zostaną kursy na liniach:

  • Linia Nocna (oznaczenie "LN") - od 2.07.2018 do 30.08.2018
  • Linia "0" (oznaczenie "0") - od 1.07.2018 do 31.08.2018

Linia Nocna (LN): z Zajezdni do Głębinowa, przez: Górną Wieś, Rodziewiczówny, Moniuszki, Szopena, Słowiańską, Otmuchowską (pobierz rozkład jazdy w PDF)
 
Linia Nocna (LN): z Głębinowa do Zajezdni, przez: Skorochów, Saperską, Słowiańską, Prudnicką, Sudecką, Rodziewiczówny, Górną Wieś (pobierz rozkład jazdy w PDF)
 
Rozkład jazdy dla linii "0" jest dostępny w zakładce "rozkłady jazdy".

RELACJA: Zajezdnia -> Głębinów

 

Zajezdnia 23:15 00:45 02:25
Piłsudskiego OPEX k.m. 23:16 00:46 02:26
Piłsudskiego przychodnia 23:18 00:48 02:28
Głuchołaska 23:19 00:49 02:29
Długosza I Krawiecka 23:21 00:51 02:31
Długosza II 23:22 00:52 02:32
Długosza III Górna Wieś 23:24 00:54 02:34
Rodziewiczówny 23:26 00:56 02:36
Sudecka II ROLNIK 23:27 00:57 02:37
Sudecka I GIMNAZ. 23:28 00:58 02:38
Mickiewicza I skrz. 23:30 01:00 02:40
Moniuszki I 23:32 01:02 02:42
Szopena Św.Piotra 23:34 01:04 02:44
Piastowska I hotel 23:35 01:05 02:45
Kolejowa 23:37 01:07 02:47
Bramy Grodkowskiej 23:39 01:09 02:49
Torowa 23:40 01:10 02:50
Słowiańska II UP 23:41 01:11 02:51
Słowiańska I FPN 23:42 01:12 02:52
Poniatowskiego 23:43 01:13 02:53
Eichendorfa cm 23:44 01:14 02:54
Otmuchowska koszary 23:46 01:16 02:56
Otmuchowska koszary 2 23:47 01:17 02:57
Skorochów parking 23:49 01:19 02:59
Głębinów I 23:53 01:23 03:03
Głębinów II pętla 23:54 01:24 03:04

 

 

RELACJA: Głębinów -> Zajezdnia

 

Głębinów II pętla 00:00 01:30 03:10
Głębinów I 00:01 01:31 03:11
Głębinów FD 00:03 01:33 03:13
Skorochów parking 00:06 01:36 03:16
Skorochów pętla 00:07 01:37 03:17
Słoneczna 00:08 01:38 03:18
Saperska III 00:09 01:39 03:19
Saperska II 00:10 01:40 03:20
Saperska I 00:11 01:41 03:21
Eichendorfa 00:13 01:43 03:23
Poniatowskiego 00:14 01:44 03:24
Słowiańska I FPN 00:15 01:45 03:25
Słowiańska II UP 00:16 01:46 03:26
Torowa 00:17 01:47 03:27
Bramy Grodkowskiej 00:18 01:48 03:28
Kolejowa 00:20 01:50 03:30
Piastowska II bank 00:22 01:52 03:32
Szopena poczta 00:23 01:53 03:33
Gierczak 00:24 01:54 03:34
Prudnicka 00:25 01:55 03:35
Mickiewicza I skrz. 00:26 01:56 03:36
Sudecka I GIMNAZ. 00:28 01:58 03:38
Sudecka II ROLNIK 00:29 01:59 03:39
Rodziewiczówny 00:30 02:00 03:40
Długosza III Górna Wieś 00:32 02:02 03:42
Długosza II 00:33 02:03 03:43
Długosza I Krawiecka 00:34 02:04 03:44
Głuchołaska 00:36 02:06 03:46
Piłsudskiego lodowisko 00:37 02:07 03:47
Piłsudskiego OPEX k.z. 00:39 02:09 03:49
Zajezdnia 00:40 02:10 03:50

<< powrót

dodano: 2018-06-28 o godz.: 12:06:21

 

 

18.08

 

       © Bartosz Majdański

  

 

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowanie na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję politykę wykorzystywania plików cookies w serwisie - zapamiętaj mój wybór i nie pokazuj więcej tego okna.

zamknij