Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów   ⋮   Autobus na sprzedaż   ⋮   Bieg Nyski, utrudnienia   ⋮   Praca w MZK
AKTUALNOŚCI
Informacje
Przetargi
Platforma zakupowa
Praca
Strefa Płatnego Parkowania
PASAŻEROWIE
Rozkład jazdy
Cennik
Uprawnienia i ulgi
Regulamin przewozów
Punkt sprzedaży biletów
Bilety w smartfonie
Kontrola biletów
O SPÓŁCE
Kontakt
Władze spółki
Historia komunikacji w Nysie
Tabor autobusowy
Biuletyn Informacji Publicznej
Deklaracja dostępności
Oświadczenia spółki
Polski Fundusz Rozwoju
USŁUGI
Wynajem autobusów
Serwis pojazdów
Serwis ogumienia i klimatyzacji
Reklama
Parking strzeżony
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Myjnia pojazdów

Festiwal Ognia i Wody 2023, zmiana organizacji ruchu, bezpłatne autobusy

Miejski Zakład Komunikacji w Nysie sp. z o.o. informuje, że w dniu 26.08.2023 zmianie ulegnie organizacja ruchu w rejonie m.in. ul. Ujejskiego, Saperskiej, Słonecznej, Orzeszkowej, 3 Maja, Jeziornej. W związku z powyższym autobusy linii 2 oraz 8 będą kursować zgodnie z tymczasową organizacją ruchu.

Autobusy linii 2, po wprowadzeniu jednokierunkowego ruchu na ul. Saperskiej będą kursować, zgodnie z organizacją, przez Otmuchowską i wracać przez Skorochów/Saperską jednokierunkową ulicą. Przystanki na ul. Saperskiej w stronę Skorochowa zostaną w tym czasie wyłączone z użytkowania (dostępne będą przystanki w stronę miasta).

Autobusy linii 8, w związku z brakiem możliwości wjazdu na Zamłynie, nie będą wjeżdżały na przystanek przy ul. Jeziornej (pasażerów prosimy o korzystanie z przystanku Mickiewicza Transbud).

Przedmiotowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w dniu 26.08.2023r. od godziny 15:00 (przejazd przez tamę oraz ruch jednokierunkowy na ulicy Saperskiej od godz.18:00) i obowiązywać będzie do dnia 27.08.2023r. do godz. 03:00. Znak zakaz wjazdu na ulicy Saperskiej przy skrzyżowaniu z ul. Mieczysława I (DW 489) zostanie wprowadzony od godz.15:00.

W dniu 26.08.2023 do Skorochowa będzie można dojechać liniami płatnymi: 2 oraz 3. Linie będą kursować zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy.

Ponadto organizator Festiwalu zapewnił dodatkowe autobusy, które będą kursować bezpłatnie. Rozkład bezpłatnych autobusów dostępny jest tutaj: BEZPŁATNE AUTOBUSY NA FESTIWAL OGNIA I WODY.

ŁP
2023-08-22 09:37:12
FACEBOOK RODO
Wszelkie prawa zastrzeżone © MZK Nysa 1954-2023